День без соціальних мереж

Чи часто Ви помічаєте, що все більше часу активно використовуєте соціальні мережі, жадаєте постійно перебувати онлайн і не уявляєте власного життя без улюблених месенджерів? Якщо відповідь позитивна – це може свідчити про перші ознаки розвитку залежності від соціальних мереж…

Над вирішенням цього питання протягом навчального року працює науково-практичний гурток «Проблема залежності від соціальних мереж в сучасному суспільстві», створений на базі кафедри психології під керівництвом Олени Горецької та Марини Богдан.

В рамках роботи гуртка, 4 квітня – на міжнародний день Інтернету – було організовано та проведено профілактичну акція «День без соцільних мереж», мета якої – просвіта сучасної молоді щодо проблеми залежності від соціальних мереж та профілактика даного явища.

Так, цього дня всі бажаючі студенти та викладачі могли пройти експрес-діагностику на визначення схильності до даної залежності, взяти участь у тематичній вікторині, приєднатися до ідеї не використовувати цього дня соціальні мережі та отримати інформаційні буклети, розроблені студентами – учасниками гуртка.

Проведена робота показала, що проблема залежності від соціальних мереж є актуальною і потребує розробки ефективних методів її подолання.

Сподіваємося, що дана профілактична акція дозволила студентській молоді усвідомити цінність часу, важливість справжньої соціальної взаємодії, збереження психічного й фізичного здоров’я. Закликаємо кожного більше уваги приділяти спілкуванню з друзями поза Інтернет-простором, прогулянкам на свіжому подвір’ї, читанню книг, активному дозвіллю та оволодінню новими корисними навичками.

І пам’ятайте: реальне життя – це круто!

DSC_0966 DSC_0977

DSC_0985 DSC_0986 DSC_1012

Марина Богдан,

старший лаборант кафедри психології

факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

Фото Ольги Медведєвої,

студентки 4 курсу

факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print