Здоровим бути – вигідно й престижно!

«Доброго здоров’я, доброго вам дня!

Хай вам ясно сонце світить у вікно щодня,

Хай сміється мирне небо і дивує світ,

А Земля хай дарує вам барвистий цвіт.

Бо здоров’я – в світі головне,

А здоровий і веселий – щастя не мине!» –
такими словами ведучі розпочали сьогодні на Приморській площі традиційну загальноуніверситетську руханку з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Щороку о цій порі проводяться заходи на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я та прийняття її статуту. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея надати цьому святу статусу Міжнародного.

   Спочатку учасників свята привітала проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Вікторія  Ліпич, а згодом під запальну танцювальну музику викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання та випускник факультету фізичного виховання Спартак Мащенков й провели саму руханку.
    Студентів, які брали участь у заході, привітав голова профкому БДПУ,  Віталій Лола, вручивши представникам від факультетів і коледжу БДПУ Грамоти та призи від профкому.

   …Життя триває в боротьбі за здоровий спосіб життя. «Бажаємо всім нам – бути здоровими і життєрадісними!» – завершили ведучі ще одне цьогорічне спортивне студентське свято…

bty bty

bty bty

bdr 

 

«Університетське Слово»

Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print