День відкритих дверей в коледжі

Ми не завжди зможемо створити майбутнє для нашої молоді,

але ми завжди можемо створити молодь для майбутнього.

Франклін Рузвельт

За вікном весна, а це означає, що через короткий проміжок часу кожен із випускників загальноосвітніх навчальних закладів прийматиме важливе рішення щодо свого майбутнього. Як відомо, одним із найкращих та перевірених способів здобути вичерпну інформацію про навчальний заклад та всі нюанси вступної кампанії у ньому – відвідати День відкритих дверей.

Ось і економіко-гуманітарний коледж БДПУ 18 квітня ц. р. гостинно запросив усіх тих, хто зацікавлений у виборі професії.

У 2018-2019 н. р. в коледжі планується набір студентів  9-х, 11-класів за такими професіями та спеціальностями: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; «Фізична культура і спорт»; «Кухар; кондитер»; «Кухар; офіціант»; «Кухар» (5 розряд); «Офіціант; бармен»; «Агент з постачання»; «Харчові технології»; «Готельно-ресторанна справа»; «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Під час проведення Дня відкритих дверей усі присутні мали можливість: поспілкуватися з адміністрацією  навчального закладу, викладачами, учнями, студентами різних курсів та професій; ознайомитись з інформаційними тематичними стендами; отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру; уточнити умови вступу;

переглянути відеоролики, презентації, виставки професійної творчості учнів, студентів коледжу; дізнатися про особливості дозвілля студентів (спортивні секції, гуртки, клуби за інтересами, художню самодіяльність); взяти участь в екскурсії по навчальному закладу, його аудиторіях, лабораторіях…

Перлиною заходу став урочистий концерт, підготовлений учнями та студентами коледжу.

Колектив коледжу висловлює щиру подяку всім абітурієнтам, їх батькам та усім гостям, які приїхали до нас із різних населених пунктів, виявили щире зацікавлення та взяли участь у Дні відкритих дверей. Бажаємо, щоб вибір навчального закладу був правильним і навчання у нашому коледжі було не тільки цікавим і якісним, а й приносило успіх у навчанні та задоволення від студентського життя, міцні фундаментальні знання, практичні навики і духовний розвиток. Усім цим вимогам відповідає Бердянський економіко-гуманітарний коледж», який гостинно відчиняє двері перед вами – абітурієнтами, які невдовзі поповнять ряди учнів й студентів, готових вчитись, отримувати професію та працювати в ім’я майбутнього добробуту України.

DSCF0037

DSCF0048 DSCF0080

DSCF0087 DSCF0107

Галина Іванченко,

заступник директора з виховної роботи

Світлини з архіву коледжу

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print