Популяризація проекту Еразмус+ QUAERE в рамках Міжнародної конференції в Маріуполі

18-19 квітня 2018 р. на базі Маріупольського державного університету триває ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інтернаціоналізація вищої освіти України в умовах полікультурного світового простору: стан, проблеми, перспективи», в рамках якої відбулись дисемінаційні заходи проекту Еразмус+ «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE), що співфінансується ЄС.

Серед гостей конференції – заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, віце-президент Національної академії педагогічних наук України Олег Топузов, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Кіпр в Україні Луїс Телемаху, Генеральний консул Німеччини Вольфґанґ Мьоссінґер, Генеральний консул Греції в Маріуполі Елені Георгопулу.

Члени команди БДПУ проекту QUAERE організували панельну зустріч “«Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій»: проект програми ЄС Еразмус+”, на якій учасники конференції мали можливість докладно ознайомитись з ходом і напрацюваннями проекту.

 IMG_5355

IMG_5357 IMG_5358

IMG_5359 IMG_5387

IMG_5382 IMG_5354 IMG_5388

Ігор Лиман, професор БДПУ,

координатор міжнародної діяльності університету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print