День відкритих дверей в БДПУ: зустріч заради майбутнього

Уже вдруге в 2024 році Бердянський державний педагогічний університет збирає колег, потенційних вступників, їх батьків на важливу й корисну подію напередодні вступної кампанії – День відкритих дверей.

Так 16 червня  в очно-дистанційному форматі захід відвідали більше ніж 100 учасників. Символічно у ціннісному плані те, що ця профорієнтаційна зустріч пройшла в приміщенні благодійного фонду «Бердянці – свій для своїх», адже університет завжди позиціонував себе і продовжує це робити як БДПУ – це Бердянськ, Бердянськ – це Україна. Залучення дистанційних технологій підкреслило гнучкість та інноваційність закладу, який вміє адаптуватися до нових умов та потреб своїх майбутніх здобувачів освіти, адже це дозволило охопити ширшу аудиторію та надати можливість  ознайомитися з університетом навіть тим, хто не зміг приїхати особисто.

На заході усі присутні мали можливість послухати вітальне та мотивуюче слово ректора Ігоря Богданова, презентації факультетів від студентства, виступ виконуючої обов’язки голови студентської ради Тетяни Баєвої – як голосу освіченої та усвідомленої молоді – з наголошуванням на принципах і позиції здобувачів вищої освіти закладу, отримати важливу інформацію про умови вступу 2024 від відповідальної секретарки приймальної комісії Наталії Рули, а також поставити запитання, що хвилюють.

Така зустріч слугує важливою платформою для демонстрації академічних можливостей, унікальних характеристик та переваг Бердянського державного педагогічного університету, досягнень і традицій, а головне – є можливістю показати свою стійкість, адаптивність і прагнення до безперервного надання якісної освіти, незважаючи на труднощі.

Висловлюємо подяку організаторам за корисну профорієнтаційну зустріч, благодійному фонду «Бердянці – свій для своїх» за підтримку та співпрацю, а також потенційним вступникам за проявлену зацікавленість до Бердянського державного педагогічного університету – центру освіти, науки, інновацій, культури і духовності українського Північного Приазов’я.

Обираючи майбутнє – обирай БДПУ!

Наталія Рула,

відповідальна секретарка

приймальної комісії БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print