День відкритих дверей в Бердянському державному педагогічному університеті

Війна та вимушене переміщення до Запоріжжя диктують нові умови для функціонування і розвитку Бердянського державного педагогічного університету. Тимчасово втративши наші приміщення і матеріальний потенціал, ми змушені шукати нові шляхи для позиціювання себе як центру освіти, науки, інновацій, культури і духовності українського Північного Приазов’я. Тому важливий профорієнтаційний захід День відкритих дверей цьогоріч проходив у бердянському хабі «Бердянськ – свій для своїх».Увсі зацікавлені, близько 200 осіб, змогли долучитися до головної події вступної кампанії 2023 як в очному, так і в дистанційному форматі.

Розпочався захід привітальним словом ректора Ігоря Богданова, яке супроводжувалося яскравою презентацією всіх сфер діяльності університету. Серед пріоритетів вступу до БДПУ Ігор Тимофійович перш за все зазначив можливість навчання за педагогічними та класичними спеціальностями, наголосив на якості освіти: «Незважаючи на те, що ми невеликий університет за кількістю студентів, ми приділяємо серйозну увагу якості освіти, бо вона має зворотній зв’язок: фахівець, який отримав освіту в нашому університеті, має бути конкурентноздатним на сучасному ринку праці. Якщо ми будемо працювати погано, то наш диплом не буде котуватися на цьому ринку, тому якість – це наш пріоритет». Доступна вартість навчання, зниження цін за контракт на окремих спеціальностях, особливості освітнього процесу, родинна атмосфера, затишні корпуси, яскраве і різноманітне дозвілля студентства – ті наші сильні сторони, на яких акцентував увагу ректор.

Від відповідальної секретарки приймальної комісії Наталії Рули всі присутні отримали інформацію та відповіді на запитання щодо спеціальностей та умов вступу. Декани презентували специфіку та родзинки кожного факультету. Із привітальним слово виступила і голова студентського самоврядування БДПУ Тетяна Баєва.

Захід пройшов у доброзичливій атмосфері, а гості й учасники зустрічі висловили подяку нашим збройним силам за можливість навчати і навчатися та сподівання на повернення до рідного міста Бердянська. Щиро дякуємо бердянському хабу, зокрема Віктору Дудукалову, за підтримку і надане приміщення та бердянськми телеграм каналам за поширення інформації про наш захід. Нагадуємо, що всю необхідну інформацію про вступ можна отримати на сайті університету в розділі Вступнику за посиланням bdpu.org.ua та телеграм каналі БДПУ t.me/bdpu_vstup.

Разом до Перемоги! Слава Україні! Слава Героям!

За матеріалами

відділу соціально-гуманітарної

та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print