День захисника України в стінах БДПУ

Ми вже повідомляли, що 12 жовтня ц. р. в конференц-залі головного корпусу БДПУ відбувся захід до Дня захисника України, що з привітальним словом виступила перший проректор, професор Ольга Гуренко, яка побажала здоров’я та довгих літ життя нашим захисникам та гостям.

   Нам прислали коротку розповідь про це дійство й свої враження від нього студенти університету. Пропонуємо її вашій увазі.

   На святі також були присутні вельмишановні гості: голова організації інвалідів війни і збройних сил України, полковник у відставці Микола Філімонов, який у своїй промові зауважив, що стан Збройних сил України значно поліпшився порівняно з 2014 роком, розповів про стан армії на сьогоднішній день; заступник командира 501-го батальйону морської піхоти Сергій Ткачук, заступник командира Прикордонного Бердянського загону Дмитро Бабін, старший лейтенант з патрульного війська частини 30-33 Андрій Криулін та солдат 3-го патрульного батальйону військової частини 30-33 Ірина Щерба.
   Увазі присутніх був представлений фільм, присвячений святу. Слово також мали представники волонтерської організації БДПУ «Наші Атланти» Анетта Омельченко та Степан Герилів. Редактор газети «Університетське слово» Степан Миколайович представив аудиторії четверту книгу «Наші Атланти: під покровом материнської сльози».
   Студентська молодь університету також не байдужа до тих подій, які відбуваються на сході України, вони мають активну громадську позицію, проводять та беруть участь у різних волонтерських акціях. Від імені всього студентства з привітальним словом виступив голова студентської ради Дмитро Кіосов, побажавши наснаги, витримки, сили духу та мирного неба над головою, а також передав необхідні речі для бійців, зібрані студентами різних факультетів університету.
   Тож нехай на нашій благословенній землі завжди панує спокій, добро та мир, а це чудове свято додає всім наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, непохитної віри у світле та щасливе майбутнє!

1

Олександра Полякова,
Аліна Рудакова,
студенти БДПУ
Світлини з цього заходу Романа Костромицького
дивіться тут: https://us.bdpu.org.ua/viddayuchy-shanu-muzhnim-zahysnykam-vitchyzny.html  

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print