Дмитро Удовиченко: творча зустріч у БДПУ

16 червня в малій залі Бердянського державного педагогічного університету пройшла творча зустріч з молодим, проте вже досвідченим музикантом-професіоналом, скрипалем Дмитром Удовиченком. Зустріч була організована в рамках багаторічної співпраці кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ та Бердянської дитячої музичної школи.

Дмитро є переможцем багатьох престижних музичних конкурсів: «Міжнародний конкурс Леопольда Ауера», «Міжнародний конкурс скрипалів імені Яші Хейфеца», конкурс «Andrea Postacchini Competition», Міжнародний конкурс скрипалів Йозефа Йоахима» та інші. Також музикант виступав з відомими симфонічними вітчизняними та зарубіжними оркестрами, брав участь у майстер-класах таких професорів, як Борис Гарлицький, Наталія Боярська, Ольга Пархоменко, Дмитро Ситковецький, Сергій Островський, Анна Чумаченко, Леонідас Кавакос, Крістіан Тетцлафф. Дмитро – стипендіат Leonidas Kavakos LKM scholarship та благодійного фонду VERE MUSIC FUND.

Творча зустріч була організована з метою обміну педагогічним та музично-виконавським досвідом, обговоренням проблем сучасної музичної освіти. Яскравим моментом заходу було проведення Дмитром майстер-класу з учнем Бердянської музичної школи Данилом Галицьким (клас викладача Олени Хведелідзе). Музикант давав цінні рекомендації та поради, наводив цікаві приклади з усунення виконавських труднощів, акцентував увагу на пошуку оптимальних шляхів створення інтерпретацій музичних творів. 

Зустріч, яка була організована за підтримки ректора БДПУ Ігоря Тимофійовича Богданова та декана факультету Людмили Вікторівни Коваль, пройшла в атмосфері відкритого діалогу, де панувала сприятлива та привітна дискусія викладачів музичної школи та університету. 

Сподіваємося на подальші спільні заходи для обміну педагогічним досвідом та створення платформи професійного спілкування.

Доцент кафедри теорії та методики

навчання мистецьких дисциплін

Максим ЛУКЯНЧИКОВ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print