Важливий подарунок для майбутніх журналістів

16 червня бібліотека кафедри соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету збагатилася новою навчальною і художньою літературою.

Дві торбинки корисних видань – підручників та посібників, важливих для формування професійних навичок майбутніх працівників телебачення та радіо, подарувала нам директорка «ТБ-Бердянськ» Дарина Братанова.

У рамках громадської ініціативи телевізійників «подаруй TVкниги Alma mater», крім навчальних посібників Івана Омелянюка «Цифрове ефірне телебачення», Івана Мащенка «Телевізійні аномалії», Романа Ширмана «Умное телевидение» та його літературно-художнього видання «Теперь я буду любить тебя», в дарунок кафедрі Дарина Григорівна передала книги з особистої бібліотеки.

Діяльність Клубу «Подаруй Книгу!» розпочалася 2016 року під час XXІІ Київського міжнародного Телерадіоярмарку. Мета цієї громадської культурної ініціативи полягає у благодійному (безоплатному) зборі та передачі навчальної і художньої літератури.  Цьогорічна акція «Подаруй TVкниги про медіапрофесії Alma mater/ВНЗ» поповнила фонди 25 закладів вищої освіти.

Як зазначив на своїй Facebook-сторінці президент клубу Василь Яцура, «у міру сил купуємо по собівартості тиражні хвостики докризових книг-посібників про медіа, виданих моїм ТРК, та даруємо їх профільним ВНЗ – історія, теорія і практика – довічний скарб:) першоджерел для курсових, дипломних, дисертацій:)

Кафедра соціальних комунікацій щиро вдячна клубу «Подаруй книгу!», його президентові Василю Яцурі та директорці «ТБ-Бердянськ» Дарині Братановій за корисні та несподівані подарунки!

Дар’я Демченко, «Університетське слово»

Фото авторки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print