До міжнародного дня людей з інвалідністю 3 грудня

3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами.

Здобувачі вищої освіти ФДССО Коваленко З.О., Соснова К.О., Мозгова К.В., Криворот О.О. підготували для вихованців закладу КУ «Центр соціальної допомоги та реабілітації «Турбота» захід, в якому були цікаві естафети, танці та пісні. Гостями цього заходу були: Володимир БЕЗВЕРХИЙ помічник народного депутата Олександра ПОНОМАРЬОВА , заступник мера Юлія ДОЙНОВА, асистент кафедри прикладної психології та логопедії Марія ЗВЕРЯКА, батьки дітей. Емоційний стан присутніх був на вищому рівні. Зворушливими моментами заходу були танець вихованця закладу з мамою та пісні.

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з інвалідністю, які потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Особливо цього потребують діти. Це окремі життя, окремі людські надії на майбутнє. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і, хто допомагає.

Директор закладу Вероніка ГРЕБЄНЩИКОВА разом зі спеціалістами подякували здобувачам вищої освіти за чудову підготовку та проведення виховного заходу, який продемонстрував небайдуже ставлення до людей з особливими потребами.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print