До Всесвітнього дня дитини

Напередодні святкування Всесвітнього дня дитини у межах курсу «Журналістської етики» доц. Юлія Мельнікова провела тематичний захід . За допомогою інтерактивного сервісу для створення і проведення опитувань Mentimeter здобувачам вищої освіти спеціальності журналістика було запропоновано дати відповіді на декілька питань. Зокрема, третьокурсники розмірковували над питаннями, якими цінностями та якостями будуть наділені діти, які дорослішають, та хто повинен створити умови, щоб ці мрії стали реальністю. Відповіді на ці важливі запитання утворили «Хмаринки слів». Також викладачка ознайомила учасників заходу з основними положеннями Конвенції про права дитини, спонукаючи майбутніх журналістів до дискусії.

Під час заняття також була застосована освітня платформа Stories that Move. Студенти переглянули відеоролики, які містять свідчення молодих людей про власний досвід зіткнення з дискримінацією.  Лекції передувала участь доц. Юлії Мельнікової у вебінарі «Права дитини: практичні методи викладання майбутнім журналістам», який провела психологиня, методистка освітніх проектів для підлітків, директорка ГО «Освітній центр «Простір толерантності» Анна Ленчовська. Вебінар відбувся у межах Академії з прав людини для викладачів та викладачок журналістики, був ініційований Інститутом журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Центром прав людини ZMINA та Програмою розвитку ООН «Права людини для України» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії

Лекція, присвячена правам дитини, відкриває цикл заходів і обов’язково матиме продовження, оскільки тема прав людини є надзвичайно важливою і багатогранною.

Людмила Кондакова, доцентка кафедри соціальних комунікацій

Фото: Юлія Мельнікова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print