Освіта упродовж життя як чинник людського розвитку

Одним із найважливіших напрямків діяльності сучасного викладача є професійне самовдосконалення, удосконалення фахових компетентностей та навчання упродовж життя, а для здобувачів вищої освіти – отримання результатів навчання у неформальній та інформальній освіті, яка сьогодні набуває все більшої актуальності  .

 Так, 18 листопада 2020 року науково-педагогічні працівники кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін доценти Юрій СМАКОВСЬКИЙ, Анетта ОМЕЛЬЧЕНКО та здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) стали учасниками Всеукраїнського музичного онлайн вебінару «Сучасний вокально-хоровий репертуар для дітей (на прикладі збірок «Пісні до свят», »Пісні про тварин», «Музика інших народів», «Музика для малюків»)».

Спікер вебінару – Анастасія КОМЛІКОВА, кандидатка мистецтвознавства, членкиня Національної спілки композиторів України, лауреат премії імені В.С. КОСЕНКА в галузі творчості для дітей та юнацтва.

На вебінарі присутні ознайомились із творчістю української композиторки Анастасією КОМЛІКОВОЇ. Відбулася дуже цікава зустріч з презентацією вокальних та хорових творів авторки для дітей дошкільного, шкільного та підліткового віку, методичних розробок, продемонстровані практичні вправи на заняттях музичного мистецтва. Учасників вебінару ознайомлено із досвідом роботи композиторки, з фіналістами національного відбору Дитячого Євробачення, проєктами для зразкових та народних художніх колективів тощо.

Участь у подібних заходах є запорукою вдосконалення загальних та фахових компетентностей здобувачів вищої освіти ОП Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова), отриманих у неформальній освіті, а для науково-педагогічних працівників кафедри – можливістю професійного самовдосконалення протягом життя.

За матеріалами та світлинами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print