«ДоброДій»ні годинники

…Не так давно в БДПУ було проголошено про наміри створити благодійну організацію «ДоброДій», і поки утрясаються всі «паперові формальності», на її рахунку вже починають з’являтися добрі справи. Ось найновіша: завдяки ініціатору – редактору газети БДПУ Степану Гериліву, від Благодійного Фонду «Карітас-Київ» (директор – о. Роман Сиротич») надійшла сотня годинників із озвученням для незрячих. Ініціатором цієї благодійної акції виступила завідувачка канцелярією церкви св. Івана Хрестителя з м. Нюарку (США), яка й організувала збір коштів серед парафіян церкви…

Сьогодні, 24-го квітня, Степан Миколайович вручив перших сорок таких годинників людям, котрим вони конче знадобляться, оскільки стоять на обліку в Бердянській територіальній первісній організації Українського Товариства сліпих.

Голова правління ТВПО УТОС Л. М. Бєлих та всі, хто отримав ці неочікувані подарунки, щиро дякували всім добрим людям, які далеко там, за океаном, в столиці та тут, у Бердянську, згадали й про них (див. світлини).

Олександр Степаненко,

кореспондент «Університетського Слова»

Фото автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print