ПЕРШИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

СТАРТУВАВ СЬОГОДНІ В ІНСТИТУТІ СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА КОРЕКЦІЙНОЇ ОСВІТИ БДПУ

Передовсім, варто зауважити, що на кафедрі дошкільної освіти саму ідею виношували давно і до втілення її в життя готувалися ретельно, а чи не найбільше – кандидат педагогічних наук, доцент Ліля Василівна Макаренко. До речі, саме вона й сьогодні, 24-го квітня, в малій актовій залі університету відкриваючи фестивальне урочистя, висловила впевненість, що в майбутньому студентський театральний фестиваль стане традиційним і загально-університетським. Сьогоднішньому відкриттю передували: конкурс на кращі – назву фестивалю, «Звернення до глядачів», афішу вистави, сценарій для дошкільнят «День театру». Також проходила презентація виставки масок та книг про театр, відчинилася фотогалерея студентів-акторів, лунали пісні театральної тематики, демонструвалася відео вистава М. Старицького «За двома зайцями».

Члени поважного інститутського журі згодом пильно вдивлялися в кожний рух, вслухалися в кожне слово інститутських артистів, що демонстрували майстерність, виконуючи ролі в виставі К. Чуковського «Муха цокотуха», пантомімічному етюді «Шпроти», виставі Л. Соллогуба «Біда від ніжного серця». А церемонія нагородження учасників першого студентського театрального фестивалю засвідчила, що дійство не тільки вдалося, а й отримало право на існування в майбутньому.

«Університетське Слово»

На фото: так сьогодні стартував перший студентський театральний фестиваль в Інституті соціально-педагогічної та колекційної освіти БДПУ

Світлина Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print