«Доступ до правди»: вебінар як каталізатор об’єктивності

У Бердянському державному педагогічному університеті триває традиційний щорічний фестиваль науки. У його рамках 14 травня відбувся вебінар «Доступ до правди» запрошеного фахівця-журналіста Олександра Пилипенка, стейкхолдера спеціальності 061 Журналістика, редактора незалежного видання про суспільно-політичне життя Запорізької області «Локатор-Медіа».

Онлайн-захід був корисним не тільки здобувачам освіти відповідної спеціальності, але й зацікавив викладачів та студентів із інших факультетів, оскільки отримані знання та навички сприяють розвитку критичного мислення, що просто необхідно в сучасному інформаційному просторі.

Під час вебінару спікер запропонував до розгляду такі теми:

  • українське законодавство щодо медіа;
  • внутрішня документація редакції;
  • доступ до публічної інформації.

Після виступу спікера всі охочі перейшли до обговорення отриманої інформації, поділилися своїми враженнями та досвідом, отримали відповіді на запитання.  Захід надав можливість глибокого та детального вивчення проблем, що стосуються різних аспектів журналістської діяльності щодо доступу до інформації, став ефективним інструментом для освіти, розвитку та розширення світогляду широкого кола аудиторії.

Кафедра соціальних комунікацій щиро вдячна Олександру Пилипенку за проведений майстер-клас, висвітлення актуальної тематики. Такі зустрічі стають традицією в рамках співпраці з громадською організацією «Локатор медіа», що своєю чергою відкриває простір можливостей для здобувачів спеціальності 061 Журналістика, зокрема проходження практики та стажування, написання грантів, реалізація власних ідей та задумів.

 Юлія Лелека,

здобувачка  вищої освіти

спеціальності 061 Журналістика


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print