Другий день «History week»

День був досить цікавий та запальний.  О 12:00 відбувся захід «Хто зверху?», де змагалися команди дівчат та хлопців. У складі команди дівчат були: Аліна Нестеренко, Владислава Проценко, Ілона Ягодкіна, Софія Бережна, Олена Гараган, Анастасія Фесенко. У складі команди хлопців: Микола Ганник, Юрій Красніков, Михайло Борщенко, Олексій Стьопін, Наіль Аль-Ет, Микита Бойченко.
 

Команди брали участь у різноманітних конкурсах:

– «Зайвий у запропонованому ряді»; 

– «Спробуй вгадай» (у цьому конкурсі портрети історичних постатей було з’єднано з обличчями викладачів);- «Тур капітанів команд» (у цьому конкурсі капітани обох команд показували без слів, що написано на картці, наприклад, предмет, історична постать тощо);

– «Історичний батл»;

– «Хто я?» (учасники,  ставлячи  питання своїм командам, повинні були здогадатися, яку історичну постать вони зображують).

Були присутні викладачі кафедри історії та філософії, кафедри правознавства та деканат гуманітарно-економічного факультету. Декан факультету Тамара Макаренко подякувала студентам за змістовні питання, креативні завдання та чудовий настрій.

Вітаємо команду дівчат з перемогою та дякуємо нашим неперевершеним ведучим Ярославу Горбалю та Анастасії Дворецькій!

Ввечері 25 та 26 березня можна було подивитися відомі фільми "Крути 1918" і "Батальон", і студенти та викладачі мали можливість зануритися в події української революції та Першої світової війни. В аудиторії панувала невимушена атмосфера, в якій всі мали можливість обговорювати фільми та ділитися своїми враженнями від їх перегляду.

 

Анастасія Жупій,
студрада ГЕФ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print