Майстерність телеведучого та радіоведучого для учасників «Юн прес»

Сьогодні, 27 березня, у 4 корпусі БДПУ відбулася профорієнтаційна акція «День з життя студента». Вихованці студії «Юн-прес» завітали до кафедри соціальних комунікацій для того, щоб поринути у будні студента-журналіста.

Школярі активно працювали у навчальній теле- та радіолабораторії. В радіорубці вони записували гуморески, вірші та п’єси, вчилися працювати з мікрофоном і дізналися про деякі хитрощі роботи радіоведучого. Декілька вихованців спробували себе у ролі звукорежисера, вони монтували записи своїх друзів та сперечалися про допущенні помилки. В телестудії юні журналісти записували промови, присвячені Міжнародному дню дитячої книги, а також працювали з камерою та телесуфлером. Опанувати майстерність телеведучого їм допомагали викладачі кафедри :кандидат філологічних наук, доцент Роман Костромицький та асистент Дар’я Федосова. Побували майбутні студенти і в редакції газети «Університетське слово», де познайомилися з головним редактором Степаном Герилівом.

Завідувач кафедрою, доцент  Юлія Мельнікова наголосила на тому, що такі зустрічі дають дітям можливість поринути у студентське життя та визначитися з майбутньою професією.

 

Кафедра соціальних комунікацій

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print