«Два козаки – три гетьмани»

До Дня захисників України та Дня українського козацтва 13 жовтня ц.р. студенти, представники всіх факультетів Бердянського державного педагогічного університету, взяли участь у цікавій інтерактивній правоосвітній грі. Вони вчилися розрізняти обов’язки та права президента, парламенту, міністрів та депутатів міських рад.

Гру провела Альвіна Арутюнян, представниця громадської організації «Ти потрібен Україні», яка відбулася в рамках реалізації проєкту «Два козаки – три гетьмани», що реалізується за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

Спочатку організаторка запропонувала студентству шляхом дебатів обрати президента. Учасники розподілилися на дві соціальні групи, обравши оригінальні назви – «Студентство» та «Пенсія». Ці групи висунули по три кандидати на посаду, кожен з яких проголосив свою програму, відповів на питання опонентів, а також всіх охочих. Далі шляхом голосування було обрано президента.

Наступним етапом стали парламентські вибори. Десять студентів оперативно підготували та презентували свої програми. Вони пропонували модернізувати освіту, підтримувати малий та середній бізнес, підвищити стипендії та пенсії, розвивати інклюзію на території нашої країни. Серед десятьох, також шляхом голосування, обрали шість представників, які мали б змогу представляти інтереси народу.

Під час гри студенти підвищили свій рівень знань у правовій освіті, навчилися розрізняти права та обов’язки міністрів та депутатів. Переконались, що треба відстоювати свою громадянську позицію, адже лише так можна збудувати країну мрії.

Дякуємо організаторам за такий цікавий івент у стінах нашого університету та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Дарина Литвиченко,

провідний фахівець відділу виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print