Дистанційне навчання – не завада для організації якісного освітнього процесу

Дистанційне навчання вносить свої корективи в освітній процес, що відображається у формах взаємодії зі здобувачами вищої освіти. Однак, якісне навчання та дотримання усіх процедурних аспектів організації освітнього процесу має відбуватися за будь-яких умов, а магістерські кваліфікаційні роботи написані з дотриманням усіх правил академічної доброчесності.

Так, 30 жовтня ц.р., за ініціативи Катерини Петровської, завідувачки кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, відбулась настановча зустріч щодо написання магістерських робіт для магістрів-першачків. У рамках якої були:

– презентовані Положення університету щодо особливостей написання кваліфікаційних робіт та запобігання академічного плагіату (Положення про випускні кваліфікаційні роботи студентів (магістрантів); Положення про академічну доброчесність у Бердянському державному педагогічному університеті; Положення про виявлення та запобігання академічному плагіату у Бердянському державному педагогічному університеті);

– розподілені магістри за керівниками-викладачами;

– надані рекомендації щодо якісного написання кваліфікаційних робіт.

На заході були присутні усі здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти та керівники магістерських робіт з числа науково-професорського складу кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти. В рамках настановчої зустрічі вдалось познайомитися ближче зі здобувачами, обговорити основні помилки у плануванні та написанні магістерської роботи та поділитися лайфхаками успішного написання магістерських робіт.

Анастасія Попова,

старший викладач кафедри соціальної роботи

та інклюзивної освіти, к.п.н.

світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print