Фестиваль науки-2020 у новому форматі

У Бердянському державному педагогічному університеті традиційно у травні з нагоди Дня науки, що цьогоріч відзначається 16 травня, підбиваємо підсумки наукової діяльності за минулий рік, нагороджуємо кращих науковців і окреслюємо перспективи подальших наукових досліджень.

Упродовж тринадцяти років з цієї нагоди в університеті проводився Фестиваль науки, під час якого проходило безліч цікавих і змістовних заходів наукового спрямування. Але загальнодержавний карантин вніс корективи в організацію та святкування цієї події. Тому тиждень науки відбувся в новому online-форматі: майже 60 секційних засідань викладачів і студентів проводилися в дистанційному режимі. Крім того, в рамках Днів науки в університеті пройшли онлайн ІІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція “Людина в мовному просторі: історична спадщина, проблеми, перспективи розвитку” (факультет філології та соціальних комунікацій) та Міжнародна науково-практична конференція “Азовські правові читання 2020” (гуманітарно-економічний факультет), проводилися воркшопи, семінари-практикуми, майстер-класи, віртуальні екскурсії лабораторіями кафедри фізики та методика навчання фізики, працювала артстудія на факультеті ФППОМ, презентувався електронний журнал цього ж факультету Berdiansk Dance Project University, пройшов у дистанційному режимі танцювальний марафон студентів-хореографів “Тримай імпульс” тощо.

До Днів науки видано програму наукової конференції студентів, у якій представлено план проведення студентських Днів науки та теми доповідей студентів кожної секції, на сайті університету розміщено презентацію наукової діяльності університету за 2019 рік, “Збірник тез наукових доповідей студентів Бердянського державного педагогічного університету”. 12–13 травня на кафедрах університету проводилися наукові семінари, круглі столи викладачів БДПУ на платформі Zoom.

Здобувачі вищої освіти, що взяли участь в онлайн секціях у межах Днів науки, нагороджувались подяками, а промовці, доповіді яких визнано найкращими, – грамотами ректора.

Вікторія Ліпич, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print