Фінальні акорди на завершення навчального року

Закінчився навчальний рік, позаду семестрові будні і сесія. Та для творчих людей, якими є студенти спеціальності «Музичне мистецтво», шлях самовдосконалення не завершується – хтось присвячує багато часу грі на музичному інструменті, інший вправляється у диригентській майстерності, хтось прагне співати і випробовувати себе на різних сценах, перед різними слухацькими аудиторіями. І така нагода видається, адже початок літа у нашому місті позначається проведенням різноманітних мистецьких заходів, серед них – Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірки пекторалі», який цього року проходив з 19 по 23 червня.

Участь у конкурсних прослуховуваннях в номінації «академічний вокал» взяла студентка 3-го курсу ФППОМ Анастасія Пономарьова. Під керівництвом свого викладача з постановки голосу Павла Косенка, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін (концертмейстер Галина Гайнетдінова), студентка підготувала два твори: перший з них – український романс Д. Боньковського на слова Т. Шевченка «Нащо мені чорні брови», другий – арія Тоски з однойменної опери Дж. Пуччіні.

У конкурентній боротьбі зі студентами профільних закладів музичної освіти Анастасія змогла продемонструвати достатньо високий рівень виконання, за що отримала «Диплом лауреата ІІ ступеня» і була запрошена до участі у Гала-концерті, який відбувся 23 червня на сцені ЦКМ «Нафтохімик».

Емоційне виконання пісні на слова Т.Г.Шевченка «Нащо мені чорні брови» під акомпанемент досвідченого піаніста, кандидата педагогічних наук, викладача Максима Лук’янчикова не залишило публіку байдужою і вона нагородила виконавців щирими бурхливими оплесками.

Павло Косенко,
доцент кафедри теорії та
методики навчання мистецьких дисциплін,
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print