Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти

В Україні почали діяти нові правила акредитації освітніх програм закладів вищої освіти, що базуються на Європейських стандартах. Ключовим елементом акредитації освітніх програм є оцінка діяльності закладу вищої освіти за цією програмою незалежною виїзною експертною групою.

Для проведення акредитацій за новими правилами Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти набирає експертів з акредитації освітніх програм. Підготовка таких фахівців – процес тривалий й багатоетапний. Попередньо відібрані кандидати допускаються до очного навчання щодо процедур і критеріїв акредитацій освітніх програм.

Упродовж двох днів (09-10 січня 2020 р.) на базі Запорізького національного університету було проведено тренінг із підготовки експертів з акредитації освітніх програм. У тренінгу брали участь науково-педагогічні працівники Бердянського державного педагогічного університету, а саме: перший проректор БДПУ Ольга Гуренко та доценти кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Лариса Горбатюк і Наталія Кравченко. Учасники ознайомились з корисними кейсами, виконали цікаві практичні завдання з симуляціями зустрічей. Професіоналізм тренерів Катерини Сіріньок-Долгарьової та Дениса Загірняка зарядив учасників тренінгу бажанням нести якісні зміни в систему вищої освіти. Все це – задля високої мети – якісного реформування вищої освіти в Україні, інноваційного розвитку українського суспільства та підвищення ролі вищої освіти у формуванні молодого освіченого покоління.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print