Галерея молодих талантів

Полтавський національний педагогічний університет, зокрема факультет технологій та дизайну проводив у цьому навчальному році Всеукраїнський конкурс студентських творчих робіт серед студентів спеціальності 014 Середня освіта «Трудове навчання та технології» під назвою «Галерея молодих талантів»

. Завданнями конкурсу було передбачено:

  • розробку ескізу дизайнерського виробу з використанням сучасних технологій декоративно-прикладного мистецтва.
  • розробку технологічної карти на виготовлення задуманого виробу.
  • розробку інструкційної карти щодо виконання обраної техніки декоративно-прикладного мистецтва.
  • виготовлення творчого дизайнерського виробу відповідно до розробленої технологічної та інструкційної карт.

Викладачі кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій (завідувачка к.п.н., доцент Валентина Перегудова) обрали три сучасні дизайнерські техніки: вишивка національного вбрання бісером, виготовлення ростових квітів із ізолону та виготовлення виробів з деревини у стилі Loft, які були запропоновані студентам для виконання конкурсних робіт.

Роботи студенток спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Наталії Рибалки (М2Т), Оксани Фастовець (М2Т-з) та Анастасії Псьол (4Т) були відібрані до участі у вище зазначеному конкурсі.

Так, під керівництвом к.п.н., доценки Людмили Даннік студентка Наталя Рибалка стала переможницею конкурсу «Галерея молодих талантів» з роботою «Українська сорочка для молодят» у техніці вишивка бісером.

Під керівництвом к.п.н., доценки Юлії Бєлової студентка Оксана Фастовець перемогла з роботою «Троянди Бердянська» в техніці виготовлення ростових квітів із ізолону.

А під керівництвом к.п.н., доценки Ольги Рогозіної студентка Анастасія Псьол перемогла у техніці Loft з роботою «Чарівна сакура».

Щиро вітаємо з перемогою наших студенток та їх керівниць! Бажаємо яскравих успіхів у всіх планах і починаннях, нехай супроводжують творчі перемоги та високі результати!!!

За матеріалами кафедри професійної освіти,

трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print