Краса і талант врятують світ

Щорічно у березні, упродовж дев’ятнадцяти років, у нашому закладі освіти проводиться конкурс «Міс Університет». Цьогоріч захід відбувся за межами БДПУ, у стінах нічного клубу «РІО». Шестеро найсміливіших та найпривабливіших дівчат з різних факультетів боролися за звання «Міс Університет».

Дівчата вразили глядачів феєричним «янгольським» дефіле, виходами в національному українському вбранні та вечірніх сукнях, а також творчими номерами. Чудово виконані пісні, запальні танці, номер з мильними бульбашками зал підтримував гучними оплесками, а драматичний театр тіней змусив аудиторію замислитися над складною темою війни і миру.

Дивовижним і натхненним був спільний танець учасниць із дівчатками, який символізував дитячі мрії і бажання підкорити світ. Цей вихід торкнувся душі кожного глядача.

Справедливе незалежне журі – Едуард Панов, Гаяне Вардікян, Ірина Самойлова та Роман Паленков – віддало перевагу талановитій студентці факультету філології та соціальних комунікацій Яні Коваленко. А завдяки спонсорам жодна з учасниць не залишилася без подарунків – сертифікати в кондитерську «Праліне», онлайн гастробар «Шалаш», студію «Vean-Tattoo», «Alifit» та «Косметологія та естетика».

«Віце-міс» – Ганна Заіка, гуманітарно-економічний факультет

«Міс-досконалість» – Єва Дніпровська, факультет фізичної культури, спорту та здоров’я людини

«Міс-елегантність» – Поліна Мригіль, факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти

«Міс-оригінальність» – Єлизавета Стойчева, факультет фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти

«Міс-артистичність» – Поліна Валієва, факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв

Ректор університету, професор Ігор Богданов, вітаючи учасниць, зазначив, що години репетицій, підготовча робота, хвилювання через перенесення майданчика проведення дали можливість побачити справжнє свято і вкотре пересвідчитися, що найкращі, найкреативніші дівчата навчаються саме в Бердянському державному педагогічному університеті. «Велика вам вдячність за ту феєрію, яку ми спостерігали сьогодні. Бажаю кожній з вас особистого щастя і вдалого майбутнього!»

Редакція «Університетського слова» поспілкувалася з переможницею. Яна успішно поєднує навчання на 4 курсі факультету філології та соціальних комунікацій із творчістю: співає у народному ансамблі народної пісні «Золотий гомін», танцює з 4-х років, поглиблено вивчає англійську мову, є учасницею програми «Access Program – 2020/2021» Посольства США в Україні, любить читати і мріє відбутися у професії.

  • Яно, вітаємо з перемогою! Тепер, коли вже відгриміли переможні фанфари, виключені софіти, трохи вгамувалися конкурсні пристрасті та хвилювання, що відчуваєте? Як починається новий етап життя вже у статусі Міс БДПУ?

Яна: З відчуттям щастя! Навіть до перемоги я вважала себе щасливою людиною. І новий статус тільки додає позитивних емоцій! Це круто!

  • Чи додала корона впевненості у собі або, можливо, спонукає більш вимогливо ставитися до себе – якось по-іншому презентувати себе?

Яна: Я впевнена в собі людина – батьки своєю любов’ю і підтримкою зробили все можливе для цього: з дитинства вкладали в мене почуття впевненості в тому, що я найкраща.

  • Яким був шлях до титулу? Мріяла про це?

Яна: Рішення про участь у конкурсі прийняла спонтанно – раніше навіть ніколи не думала про таку можливість. Цього року мені запропонували взяти участь – і я погодилася. Підготовка до виступу була тривалою. Приблизно місяць ми плідно працювали. Виходи, творчий номер – все це потребувало злагодженої командної роботи. Я прагнула перемогти, тому викладалася на повну.

– Кому завдячуєте своєю омріяною перемогою?

Яна: У мене було багато помічників. Перш за все, це моя наставниця Олена Дмитрівна Бузова і Марина Миколаївна Богданова, саме вони допомагали мені з вибором і підготовкою творчого номеру, підказували і підтримували мене. Також хлопці, які допомогли блискуче виконати пісню, – Кирило Азаров та Іван Ревін. Ще хотіла б подякувати деканату ФФСК за фінансову та моральну підтримку. Вдячна керівництву університету, ректору Ігорю Тимофійовичу Богданову – за створення затишної атмосфери і можливість кожному студенту розкрити свій потенціал, розвинути здібності і таланти! Звичайно, моїм друзям і батькам, які мене підтримували, вболівали, вірили в мою перемогу!

– Що для Вас означає титул «Міс БДПУ»? Почесне звання чи можливість виконувати якусь надзвичайну місію?

Яна: Звісно, «титул» звучить гордо! Тим більше, що цього року конкурс проходив так масштабно. І це велика відповідальність. Думаю, що мій приклад спонукатиме інших дівчат, які мають всі необхідні риси – розум, красу, талант, але все одно залишаються невпевненими у собі, знайти в собі сили подолати нерішучість, повірити в себе і перемогти!

– Як ставитеся до критики?

Яна: Мої близькі радять не читати поганих коментарів. Іноді не утримуюся і читаю (сміється. – прим. ред.), але це не впливає на мою впевненість і настрою не псує. Навпаки – якщо коментують, значить я зацікавила, запам’яталася.

  • Які плани на майбутнє? Чи думали про участь у конкурсах на кшталт «Міс Бердянськ» чи більш високого рівня?

Яна: Ні, продовжувати в цьому напрямку не хочу. Університетський конкурс був особливим – затишним, домашнім, чесним. Мрію реалізуватися в іншій сфері – у своїй професії. Працювати вчителем!

Мілена Матусевич, Юлія Мельнікова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print