ГАРНО СВЯТО ВІДЗНАЧАЛИ

Мешканці університетського гуртожитку № 2 відсвяткували міжнародний День студента. Розвішані в актовій залі яскраві плакати посилили атмосферу свята. Креативні, з почуттям гумору ведучі Максим Вебер та Сергій Куценко розважали молодь свіжими жартами. Комендант Володимир Столярчук побажав студентському колективу щастя та міцного здоров’я. Після привітання почалася кульмінаційна частина свята.

Першою виступила Юлія Тиндик з піснею про студентів, яка супроводжувалася «підтанцьовкою» дівчат. Номер налаштував молодь на позитивну хвилю та гарний настрій. Далі прозвучала лірична, романтична та стримана пісня «Шопен» у виконанні Аліни Воробйової. На мить ми поринули у світ «хвороби» під назвою кохання. Наступна виконавиця Уляна Єгорова тішила  глядачів запальною піснею «Пусть не меркнут огни».

Далі за сценарієм на студентів чекав цікавий конкурс. Два хлопці та дівчина повинні виконати бажання, яке написане на аркуші паперу. А було там таке: станцювати перед мешканцями гуртожитку, випити пляшку води за обмежений час та поцілувати когось у щічку. Інший конкурс вимагав від студентів написання міні-розповіді(не просто міні, а мега-міні) на тему: «Чому студенти БДПУ кращі від студентів інших університетів?». А відповідь проста: ми розумні, креативні і в нас закладений справжній педагогічний дух. Олександр Майданов зачитав студентам реп, яким викликав бурхливі оплески.  Мешканка гуртожитку Анастасія Хаджинова приготувала асорті пісень англійською мовою, чим дуже захопила присутніх. Запальним танцем розважали студентів Катерина Остапко, Ліана Лукіна та Юлія Слівець. Далі молодь слухала пісню «Чудо» з репертуару Нюши, яку виконала Тетяни Чумак. Та на цьому потік пісень не закінчився. Андрій Смолін виконав власну пісню під гітару. Студентство – це не тільки навчання, сесія, голодний шлунок та мрії про сон. Це ще кохання. Саме тому мешканці гуртожитку Наталя Черевко та Артем Іванов виконали танець любові та пристрасті – танго,  в якому стільки емоцій і почуттів. До дійсності нас повернули баяністи Богдан Сопко та Христофор Карадон, які веселили студентів та гостей своєю грою на цьому непростому інструменті, а згодом у хід знову пішла гітара – Владислав Власов та Ігор Семенка виконали пісню під назвою «З тобою». А завершили свято ведучі Максим Вебер та Сергій Куценко. Хлопці продемонстрували комічні та веселі міні-сценки. Після концерту на мешканців гуртожитку чекала дискотека, під вправним «командуванням» діджея якої Сергія Зенькіна. Ось так відпочивали студенти нашого гуртожитку, відзначаючи своє «професійне» свято…

Кристина Корінець,

кор. «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Один коментар до “ГАРНО СВЯТО ВІДЗНАЧАЛИ”

  1. Круто выступили пару человек, ведущие молодцы, а пение девочек без голоса – фу!

Коментарі закриті.