Саме таке питання гучно лунало в стінах БДПУ 18 та 19 вересня під час занять-квестів, присвячених штучному інтелекту і святкуванню Дня міста. У цих заходах взяли участь студенти спеціальностей «Комп’ютерні технології» та «Мова і література (англійська, болгарська)», а організували доценти кафедри іноземних мов і методики викладання Оксана Халабузар і Богдана Салюк.
Під час проведення квестів викладачі заохочували студентів використовувати сучасні мульти-медійні технології і гаджети з відповідним програмним забезпеченням, що сприяло інтенсифікації мотивації студентів щодо вивчення іноземних мов.
Так, зашифровані check-points, посилання та підказки (QR Codes) для виконання завдань у квесті про штучний інтелект були професійно зорієнтованими, адже містили цікаву інформацію щодо найбільш очікуваних технологій та гаджетів від Google, Alphabet, Hanson Robotics. Студенти мали ознайомитися з ідеями розробки штучного інтелекту та висловитися щодо потенційних особливостей його реалізації та функціонування у майбутньому, розкрити аспекти архітектури персонального комп’ютера, розглянути переваги та недоліки операційних систем, продивитися інтерв’ю з роботом Софією та виконати завдання на відповідних локаціях.
Святкування Дня міста продовжилося у відповідному квесті, завдання якого передбачали перевірку знань з історії Бердянська, зйомку відео і фото привітань місту англійською мовою, написання акровіршів, вгадування портретів відомих бердянців. Заняття викликало інтерес до багатої та цікавої історії рідного міста, гордість і повагу до мешканців, які його розбудовували і звеличували своїми ідеями, вчинками і життям.
Тож, отримані під час проходження квестів позитивні емоції забезпечили сприятливу атмосферу для формування комунікативних, пізнавальних, інтелектуальних і практичних умінь студентів в опановуванні англійською мовою.
Викладачі щиро вдячні студентам ФМКТО та ФФСК за наполегливу працю, активність, креативність та ентузіазм і обіцяють ще багато інтерактивних цікавинок.
Радимо і Вам переглянути та надихнутися ідеями майбутнього.
Оксана Халабузар, Богдана Салюк