Героїв України будьмо гідними

У Бердянському музеї «Подвиг» сьогодні, 24 лютого, відбулось урочисте відкриття виставки, приуроченої першій річниці революційних подій на столичному Майдані, війні з російськими загарбниками та їх ненаситними найманцями.

IMG_1845

Пройшов рік з моменту, коли все в державі перевернулося, коли відбулась Революція Гідності, коли загинула Небесна сотня. Щоб нагадати людям про ці трагічні події та вшанувати пам'ять 8-и загиблих наших земляків, вирішили у музеї «Подвиг», філії Бердянського краєзнавчого музею, влаштувати виставку. Експонати, зібрані в одному місці завдяки зусиллям директора Людмили Ноздріної, хвилюють до глибини душі: шини з вулиці Грушевського, таганок, балаклави, рукавиці, шматочок обгорілої цегли, взятої біля самої столичної ялинки, фотокартки з епіцентру Майдану і з зони АТО, кітель працівника МВС, який повинен був захищати людей та виконувати свої обов’язки перед державою, але трагічно загинув, каска, бронежилет, берці тощо.

IMG_1840

На виставці представлені різні стенди, але всі об’єднує трагічність подій, пов’язаних з експонатами: «Будемо гідні», «Пам’яті героїв небесної сотні», «Берегиня Таврії», «Наші Атланти». Про останній розповідали активісти університетського однойменного об’єднання Степан Герилів, Анетта Омельченко та Сергій Шарай: про те, як допомагають нашим солдатам на передовій, наскільки цінними під час війни є найелементарніші речі – вода та хліб; наголосили: якщо ти не воюєш, то зобов’язаний бути волонтером, це громадський обов’язок кожного. Анетта Іванівна поділилася враженнями від подій як мати – її син Олексій тепер знаходиться на війні в селі Піски Донецької області.

IMG_4880

Учасниками відкриття виставки стали як молоді люди, студенти бердянських коледжів, також представники старшого покоління.

Ірина Шепєлєва,
студентка-журналістка БДПУ

Світлини Ірини Дєдушевої,
студентки БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print