«Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…»…

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яку вважають найбільшою за всю історію ядерної енергетики за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей. Відлуння цієї трагедії ми чуємо й донині і не лишаємось осторонь.

22 квітня 2021 року з метою гідного вшанування мужності, самовідданості й високого професіоналізму учасників ліквідації катастрофи, виховання у молодого покоління поваги до трагічних подій 1986-го року в Чорнобилі студенти факультету філології та соціальних комунікацій групи 2 УМЛ провели онлайн-годину пам’яті «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…».

Про важливі речі хотілося б спілкуватися вживу, дивитися в очі одне одному, чути голоси та бачити емоції. Але в умовах дистанційного навчання, сподіваючись на силу відеоматеріалів, хотілося б донести до молоді гіркоту трагедії, що сталася 35 років тому. А головне, спонукати студентів задуматися про висновки, які маємо зробити з тих жахливих подій, про відповідальність та наслідки необережного, а інколи злочинного ставлення до природи й довкілля в майбутньому.

Не оминули й актуальну зараз тему пожеж в Україні. Студенти були проінформовані, що за підпал сухої трави законом передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Довічна вдячність усім, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Нехай Чорнобильські дзвони завжди озиваються в наших серцях милосердям та співчуттям!

Еліна Олійник,

канд. філол. наук, доцентка

кафедри української мови та славістики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print