Глибина музичного світу Григорія Сковороди

«Мені моя сопілка та вівця дорожчі царського вінця» – так писав сам Григорій Сковорода про музику в своєму житті. Усі знають цю непересічну особистість як філософа, мислителя, поета, педагога, богослова, проте 9 листопада 2022 року в рамках заходів, присвячених 300-річчю з дня народження Григорія Сковороди, здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня ФППОМ БДПУ (ОП «Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова)») разом із к. філол. н., доценткою кафедри іноземних мов і методики викладання Оксаною Дубровою спробували проникнути у глибину музичного світу Григорія Савича та віднайти музичний код його творчості.

Під час заняття здобувачі вищої освіти поділилися яскравими та змістовними презентаціями, обговорили особливі музичні здібності митця, його талант як композитора та виконавця хорових пісень.
Наприкінці здобувачі дійшли висновку, що музика супроводжувала Григорія Сковороду все життя і була невід’ємною частиною його життєвої філософії. Важливим під час заняття було також те, що здобувачі мали можливість не лише розширити власний світогляд, а й розвивати свої іншомовні мовленнєву і лексичну компетентності та soft skills, що завжди на часі.

Оксана Дуброва,
доцентка кафедри ІММВ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print