Година зі сером Вальтером Скоттом

25 травня здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти академічної групи 2ГМЛА, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)», взяли участь у Тижні іноземних мов, що був організований кафедрою іноземних мов та методики викладання факультету філології та соціальних комунікацій.

Другокурсники стали активними учасниками семінару, присвяченому генію сера Вальтера Скотта, який народився та жив у Шотландії і здобув світову славу та визнання як прозаїк і поет. Студенти підготували змістовні доповіді і презентації про біографію митця, розповіли про банкрутство, що поділило його творчість на дві частини. Були обговорені також найбільш визначні твори, а саме «Айвенго», «Роб Рой», «Квентін Дорвард», «Антикварій», їх сюжет і головні герої. Наприкінці семінару прозвучали уривки з поезії Вальтера Скотта.

Тож, студенти отримали нові знання та сильні враження про творчість видатного шотландського творця, який зробив значний внесок у розвиток дослідження та популяризації не тільки шотландської історії, але й англійської мови та культури. 

Андрій Мороз,

доцент кафедри іноземних мов

і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print