Гостьова лекція як актуальна форма співробітництва психологів Бердянська та Маріуполя

Вже стало традицією у вищій школі України проводити гостьові лекції. Цей вид діяльності сприяє налагодженню співробітництва між закладами вищої освіти та комунікації науковців.

22 квітня, напередодні Всеукраїнського дня психолога, кафедрою психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ була організована гостьова лекція на тему «Сучасні тенденції суїцидальної поведінки підлітків», яку прочитала кандидатка психологічних наук, доцентка, завідувачка кафедрою практичної психології Маріупольського державного університету Людмила Варава.

Психологиня зазначила актуальність обраної теми лекції, пояснила причини, види та етапи суїцидальної поведінки підлітків. Вдале поєднання теорії та практики зробило лекцію цікавою та оригінальною. Вона пройшла у діалогічному форматі, що дало змогу здобувачам вищої освіти поставити різні питання та отримати кваліфіковану відповідь психолога-практика. Різноманітні питання студентів мали практико-орієнтовну спрямованість, а лекторка наводила приклади та аналізувала їх з власного практичного досвіду.

На лекції були присутні як викладачі кафедри психології, так і здобувачі вищої освіти різних спеціальностей – майбутні психологи, педагоги, філологи. На зустріч завітали і студенти-психологи заочної форми навчання факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ.

Слухачі лекції ще раз впевнилися, що знання психології розкриває широкі можливості пізнання себе та оточуючих, допомагає знайти відповіді на актуальні професійні питання.

За матеріалами кафедри психології.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print