Грантові виднокола круглого столу

У конференц-залі БДПУ в рамках засідання Ради молодих учених відбувся круглий стіл «Індивідуальні гранти та стажування: пошук можливостей для науковців».  На заході були присутні викладачі університету, аспіранти, студенти і всі, хто цікавиться можливостями для науковців.

Презентацію, присвячену пошуку грантових програм представила голова Ради молодих учених БДПУ Яна Сичікова. Вона ознайомила присутніх з основними інструментами пошуку програм для науковців і студентів. Крім того, було розглянуто можливості програми Еразмус+ для молоді і викладачів. Протягом заходу науковці обговорювали складні питання та моменти, що можуть виникнути при підготовці грантової заявки. Ганна Сизко та Ганна Лопатіна поділилися досвідом міжнародного стажування у Польщі. Ганна Алєксєєва розповіла про відрядження до Мексики та поділилася досвідом перебування у цій країні. Дмитро Каменський розповів про особливості подання заявки на стипендіальну програму Фулбрайт.

Присутні висловили бажання і надалі відвідувати такі заходи і запропонували теми для подальших обговорень.

Сподіваємося, що цей захід стане корисним і допоможе науковцям університету обрати власну грантову програму для наукового стажування.

З презентацією заходу можна ознайомитися на сайті університету за посиланням :   https://bdpu.org.ua/individual-grants-and-internships/ (Наука – Рада молодих учених – Гранти і конкурси).

1 3

2 Слайд29  

Слайд1 Слайд2  Слайд14

Слайд19 Слайд22  Слайд38

Катерина Степанюк,
заступник голови ради молодих учених БДПУ

Світлини з архіву РМУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print