Презентація книги «НаноАрт: наука як мистецтво»

«Недостатньо просто говорити про науку: наука повинна бути ілюстрована» – саме під таким девізом проходила в конференц-залі БДПУ 20 грудня презентація науково-популярного видання «НаноАрт: наука як мистецтво» авторів доцента Яни Сичікової та молодшого наукового співробітника Сергія Ковачова.

Науково-популярне видання присвячене розвитку напрямку НаноАрт, що представляє собою синтез науки і мистецтва. Містить цікаві відомості про етапи розвитку нанотехнологій, методи отримання наноструктур та основні галузі застосування. Представлено  історію розвитку НаноАрту. Видання доповнено галереєю НаноАрту авторів проекту – власними роботами у стилі НаноАрт.

Презентована книга розрахована на широке коло читачів – від школярів до тих, хто професійно займається наукою. Видання має на меті популяризувати вітчизняну науку і залучати молодь до пізнання дивовижного світу нанотехнологій.

Представлені у виданні картини НаноАрту виконані у рамках проекту «НаноАрт: наука як мистецтво», що вже три роки реалізується авторами Яною Сичіковою та Сергієм Ковачовим.

Презентація книги проходила у рамках засідання Ради молодих учених. На заході були присутні не тільки молоді вчені університету, а й студенти, викладачі. Наприкінці презентації автори роботи подарували гостям заходу  календарі із зображенням картини НаноАрту.

00

1 4

2 3

 5 6 7

8 9 10

11 12 13

Ганна Сизко,
секретар Ради молодих учених БДПУ

Світлини з архіву РМУ 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print