Григорій Сковорода: сторінками життєпису і творчої спадщини

9 листопада 2022 року відповідно до постанови Верховної Ради України про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди на кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін пройшла кураторська година для здобувачів-хореографів на тему «Григорій Савич Сковорода. Біографія, творчий шлях, спадщина».

У рамках кураторської години студентам було представлено загальну інформацію з нарису про життя Григорія Сковороди, його творчого шляху, окреслено його таланти та унікальність як особистості.
Разом зі здобувачами вищої освіти була змодельована версія сучасного бачення Григорія Сковороди як фахівця широкого спектру серед суспільства нашого часу (учень-індиго, студент-хіпстер, творець змін, новатор профорієнтації, популярний мандрівний блогер, приватний репетитор, коуч-фрілансер, Сковорода – чайлдфрі). Педагогічна складова Григорія Сковороди була розглянута на основі матеріалів із педагогічного музею України.
Спадщина Григорія Сковороди «належить до визначних надбань вітчизняної культури, а його ім’я зайняло помітне місце в ряду видатних діячів минулого, які збагатили філософську думку та художню літературу України.

Статтю підготував
старший викладач кафедри ТМНМД

Руслан Павленко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print