…І фізики-математики вміють любити!

Як казав один класик, «коханню всі віки підвладні». Тому День Святого Валентина можуть і повинні святкувати всі: і ті, хто тільки мріє зустріти свою любов, і ті, хто вже знайшов свою половинку. День Святого Валентина – найулюбленіше свято для закоханих. Цього дня можна проявити фантазію, здивувати свою другу половинку, проявити свої почуття, зробити приємний подарунок. Тому цього дня студенти факультету фізико-математичної і технологічної освіти не залишились у стороні від традицій та влаштували своє маленьке свято.

У 1-А та 2 корпусах працювала «Пошта кохання» – поштова скринька, у яку всі бажаючі опускали невід'ємний атрибут свята – «валентинки». Після того, як скринька була наповнена, свою справу розпочала святкова пошта, яка розносила любовну кореспонденцію адресатам. При отриманні «валентинок», на обличчях студентів та адміністрації з'являлись теплі та приємні посмішки.

Для тих, хто ще не знайшов свого кохання, відбувався конкурс «Знайди другу половинку», де учасники мали витягти половинки серця, а після знайти людину, у якої інша частина.

Наприкінці свята було обрано «кращу пару» факультету. Солодкий приз та почесний титул дістався Антону Головку та Діані Сичовій. Переможців привітав декан факультету Андрій Малихін.

У цей надзвичайний день студенти ФФМТО проявили свою любов, завдяки «Пошті кохання», а може хтось знайшов своє кохання у конкурсі «Знайди свою другу половинку».

Клавдія Зикова,

студентка БДПУ

Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print