І місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»

2 квітня 2021 року в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

На конкурс було представлено 72 наукові роботи (89 студентів-авторів) із 36 закладів вищої освіти різних регіонів України.

Від БДПУ у конкурсі брав участь студент 2 курсу факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технології освіти, спеціальності 015 Професійна освіта (Комп’ютерні технології ) Едуард Мєлєшкін. Науковий керівник – Максим Павленко, к.пед.н., доцент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики.

Тема наукової роботи: «Автоматизація розгортання хмарного сховища та системи моніторингу IT-компонентів у закладах освіти». Метою дослідження було – проаналізувати сучасні приватні сховища та засоби моніторингу IT-компонентів, теоретично обґрунтувати та розробити систему автоматизації розгортання хмарного сховища та системи моніторингу IT-компонентів у закладах освіти.

Едуар гідно представив результати наукового дослідження, дав розгорнуті відповіді на питання журі конкурсу. За підсумками конкурсу Едуард Мєлєшкін посів І призове місце.

Вітаємо студента та його наукового керівника з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

Кафедра комп’ютерних технологій в управлінні

та навчанні й інформатики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print