…І З ХОРОШИМ НАСТРОЄМ

Ось і до мешканців гуртожитку № 2 Бердянського державного педагогічного університету завітало свято Нового Року. Весела музика, гарний настрій, вітальні плакати з Дідом Морозом значно підсилювали новорічну атмосферу, яка підштовхнула обивателів гуртожитку влаштувати святковий вечір, початком якого стала сцена зустрічі двох років – минулого та майбутнього: господар 2011 року – рожевий кролик намагається продовжити своє панування, а чорна водяна змія, яка є символом наступаючого року, відстоює свої права на майбутні 12 місяців. В образі кролика виступав Кирило Косторной, а Юлія Тиндик приміряла на себе «шкуру змії», а ось куди вони поділи теперішній рік Дракона залишається загадкою…

Першими привітали студентів зі святом Олександра Катренко та Оксана Кайда, дівчата виконали всім відому пісню «Mеrry Christmas». Наступними розважали публіку Анна Клименко та Ольга Давиденко, які в комічному вигляді розповіли як треба святкувати Новий Рік, щоб він вдався на славу і надовго запам’ятався (ось тільки після такого святкування ви навряд чи щось пригадаєте J). Далі на імпровізованій сцені з’являється Вероніка Германович зі східним танцем, присутні не могли відірвати погляду від звабливих рухів танцівниці.

А який же Новий Рік без Діда Мороза та Снігуроньки? Правильно – ніякий. Саме тому, до гуртожитку з далекої Лапландії на своїх вірних оленях завітали старий з онучкою. Під яскравими костюмами сховалися Дмитро Саранчук (Дід Мороз) та Олександр Мормуль (Снігуронька). «Прикотили» вони до нас ефектно, під музику, з танцями та мішком цукерок (що має велике значення) і відразу заходилися проводити конкурс – дістати зубами з глибокої тарілки цукерки. Здавалося б, що тут тяжкого? Все добре, як би б не борошно у цій тарілці, яке символічно замінювало сніг. Головний подарунок, звісно ж, – цукерки, зароблені чесною працею та безкоштовна маска для обличчя з борошна.

Далі присутніх розвеселили, розігравши комічну сценку, Андрій Смолін, Денис Лукаш, Кирило Косторной та Ігор Покровський, а дівчата, Наталя Харитонова та Аліна Кущ, виконали новорічну пісню з репертуару Аліни Гросу.

Мешканці гуртожитку відчули дух справжнього свята, але багато сміху не буває… Тому, Куценко Сергій та Максим Вебер (Чёса+1) розважали молодь веселими, дотепними мініатюрами на новорічну тематику. А ось Олена Іваноглу знайшла в собі сміливість особисто звернутися до Діда Мороза: «закидала» бідолашного питаннями, а потім сіла йому на руки і зачитала листа з проханнями.

Закінчився вечір привітанням коменданта гуртожитку Володимира Столярчука, який побажав студентам успіхів та всього найкращого в новому році, а після його слів Юлія Меренко виконала ліричну пісню «Новий Рік».

Кристина Корінець,

кореспондент «Університетського Слова»

На фото: новорічне свято в гуртожитку БДПУ

Фото Дарії Калюжної


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print