І за це ми осінь полюбили…

Минулої п`ятниці, 15 листопада, в одній з аудиторій Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації зібралися студенти БДПУ, аби вшанувати її величність Осінь віршами, піснями, танками, дегустацією страв, фотовиставкою, конкурсами та іншими «цікавинками».

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри соціальних комунікацій Людмила Кондакова разом із своєю групою – студентами-журналістами 4 курсу організувала тепле свято осені. Куратору разом із вихованцями вдалося згуртувати майбутніх журналістів не тільки для презентації власних талантів, а також просто для того, щоб цікаво й по-домашньому провести час у колі друзів. Окрім співів і хореографічних композицій, під час заходу було проведено декілька конкурсів: на найсмачнішу страву, запропоновану студентами з осінніх овочів та фруктів; «Леді-осінь», де представниці прекрасної статі зачарували публіку яскравим убранням; фотоконкурс, на якому молоді фотографи запропонували аудиторії світлини Бердянська в золоту пору.

Оцінювали старання студентів журі у складі директора Інституту філології та соціальних комунікацій, доктора філол. наук, проф. Ольги Харлан, зав. кафедри соціальних комунікацій, канд. філол. наук, доц. Юліїї Мельнікової, канд. наук із соц. ком. Руслана Вербового. Переможців у конкурсах нагородили «практичними призами» (див. фото). Найбільша аудиторія Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації ледь-ледь вмістила всіх бажаючих узяти участь у заході, адже гостями свята були навіть батьки та рідні студентів.

Після завершального акорду свята – визначення переможців фотоконкурсу, студенти змогли посмакувати власноруч приготованими стравами та поспілкуватись в невимушеній обстановці. Свято сподобалося не тільки викладачам, а й студентам, адже відразу після закінчення «осіннього вечора», від представників студентства з’явилися пропозиції організувати подібне урочистя на Різдво! Чекаємо зимових свят та запрошуємо бажаючих долучитися до наших заходів!

Ксенія Задворна,

старший викладач кафедри соціальних комунікацій

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print