Ідеї провідництва на крайовому форумі

Напередодні Дня працівників освіти, 26 вересня, професор Василь Крижко та аспірантка, педагог-дослідниця Юлія Кондратенко на запрошення кафедри педагогіки та менеджменту освіти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка взяли участь у Крайовому освітянському форумі «Освіта – енергія майбутнього». Загальна кількість учасників – понад 2500 осіб.

Драйверами форуму виступили заступник Міністра освіти з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький та президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Візія форуму, організаторами якого були Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка та Державна служба якості освіти, – «Нові грані розвитку освіти».

В. Крижко виступив за темою «Нова освіта через ресурси провідництва». Ю. Кондратенко – «Підготовка та навчання провідників нової української освіти». Було презентовано місію Інституту провідництва Бердянського державного педагогічного університету.

Професор О. С. Боднар щиро подякувала за участь теплими словами: «Шановний Василю Васильовичу, дуже дякую за такий натхненний виступ, за можливість Вас послухати! Мені на вайбер писали учасники, що захоплені від усіх виступів, але особливо від Вашого та виступу Романенка М.І. Ваші аналітичні перли не мають ціни. Коли я відкрила Дослідницький офіс менеджера освіти, то саме мала на увазі дати змогу освітянам послухати метрів менеджменту та практиків- керівників. Наш проект громадський, щоб усі мали змогу долучатись.  Сподіваюсь, що і надалі Ви не відмовитесь з нами співпрацювати! Якщо у Вас є така можливість, вишліть мені Ваші посібники “Менеджмент в освіті”.

За матеріалами кафедри менеджменту та адміністрування


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print