Інформаційна підтримка вступників для здобуття ступеня магістра на факультеті філології та соціальних комунікацій

Із 1 серпня 2022 року починається активна фаза вступної кампанії для тих, хто бажає здобути другий (магістерський) ступінь вищої освіти. Для консультування й роз’яснення щодо ключових моментів цьогорічного вступу факультет філології та соціальних комунікацій організував зустріч здобувачів-випускників 4 курсу із заступником відповідального секретаря приймальної комісії Бердянського державного педагогічного університету Марією Скурською.

На заході вступники отримали вичерпні відповіді на запитання, що стосувалися реєстрації електронних кабінетів, завантаження необхідних документів, подавання заяв, складання фахових вступних іспитів, виконання вимог до зарахування за умови отримання рекомендації на навчання за державним замовленням або за кошти фізичних / юридичних осіб. Марія Миколаївна наголосила на спеціальних умовах вступу для здобуття ступеня магістра для осіб, зареєстрованих на особливо небезпечних територіях. Усім була надана мультимедійна презентація, яка містить детальну інформацію, а головне – календарний графік вступної кампанії, що забезпечить вчасне проходження всіх кроків вступу. Випускники також скористалися можливістю й поставили запитання щодо отримання документів про здобуту вищу освіту, довідок, що видаються деканатами й приймальною комісією.
Колектив факультету філології та соціальних комунікацій висловлює вдячність Марії Скурській за участь у зустрічі та надання необхідної змістовної інформації стосовно вступної кампанії для здобуття другого (магістерського) ступеня вищої освіти.
Випускників-філологів 4 курсу денної та заочної форм запрошуємо продовжити навчання на рідному факультеті філології та соціальних комунікацій. Також залюбки приймемо до своєї факультетської родини випускників інших спеціальностей, які хочуть отримати глибокі знання, необхідні професійні вміння й навички в галузі філології.

Нагадуємо контактну інформацію приймальної комісії Бердянського державного педагогічного університету:
тел.: (050) 5642390;
електронна скринька: pkombdpu@gmail.com;
Telegram-канал: https://t.me/Pryimalna_komisiia_BDPU
З питань вступу на спеціальності факультету філології та соціальних комунікацій можна звертатися до деканату:
тел.: (099) 9120849;
електронна скринька: binfil@ukr.net

Наталія Рула,
старша викладачка кафедри соціальних комунікацій БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print