«Інноваційне підприємництво» в університеті

У рамках навчальної дисципліни «Управління інноваціями» для здобувачів вищої освіти 4 курсу гуманітарно-економічного факультету спеціальності 073 Менеджмент освітньо-професійної програмиМенеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу запровадженонавчальний курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами».

Розробник програми: Громадська організація «Платформа інноваційного партнерства» (YEP™).

Викладач курсу доцент кафедри менеджменту та адміністрування Тетяна ЧЕРЕМІСІНА після навчання у он-лайн-семінарі «Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами» на «Платформі інноваційного партнерства» (YEP™) отримала відповідний сертифікат.

Впровадження навчальної дисципліни у партнерстві з YEP дозволяє гарантувати якість викладання, перспективи для здобувачів вищої освіти продовжити розвиток своїх проектів після закінчення семестру в рамках інкубаційної або преакселераційної програми YEP та партнерських акселераторів. Здобувачі вищої освіти зможуть легко та без ризиків спробувати себе у підприємництві, відчути себе частиною стартап екосистеми і підготувати свій стартап до етапу виходу на ринок чи пошуку перших інвестицій.

Тетяна ЧЕРЕМІСІНА,

доцент кафедри менеджменту та адміністрування


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print