Осінні кольори на згадку

Упродовж осінніх місяців старша викладачка катедри початкової освіти Ольга Качерова разом із здобувачами вищої освіти 2-го та 3-го курсу факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв (декан – проф. Людмила Коваль) проводила заняття з образотворчого мистецтва на пленері. Це була дивовижна можливість писати живу природу. Пленер у ЗВО спеціальностей художнього напряму займає особливе місце серед програмних предметів і відіграє важливу роль у професійній підготовці майбутнього педагога початкової школи та образотворчого мистецтва.

У процесі такої професійної підготовки створюється можливість розширити компетентності здобувачів вищої освіти з живопису, малюнку та композиції. Пленер привчає самостійно оцінювати те, що відбувається навколо, вибирати, порівнювати, аналізувати і узагальнювати побачене та відтворювати своє власне відчуття реальності.

Разом з тим, майбутні педагоги та митці мали можливість по-іншому поринути у світ історичних та сучасних архітектурних споруд міста, його вулиць, штучних ландшафтів.

Осінні мотиви на замальовках милують око та залишають теплі спогади про навколишню красу природи. Ці замальовки стали в нагоді під час проходження педагогічної практики у викладанні предмета «Мистецтво», як наочність та сприяли активізації образотворчої діяльності малюків в умовах НУШ.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print