Кураторські години «Академічна доброчесність»

Відповідальність, чесність, справедливість, колегіальність, прозорість – такі етичні принципи та фундаментальні  цінності академічної доброчесності обговорювалися на факультеті філології та соціальних комунікацій студентами-філологами, які навчаються за освітніми програмами: «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)».

На кураторських годинах студенти академічних груп 1 ГМЛ (куратор Богадана Салюк), 2 ГМЛ (куратор Ірина Шиманович), 3 ГМЛ (куратор Лариса Алєксєєва) ознайомилися з законом України «Про освіту», а також обговорили зміст «Положення про дотримання академічної доброчесності в Бердянському державному педагогічному університеті».

Студенти з цікавістю ознайомитися з відеоматеріалом і презентацією щодо  питання академічної доброчесності, а також погодилися з думкою, що ми живемо у висококонкурентному суспільстві, де успішним може бути тільки найсильніший.

Упродовж зустрічі було наголошено, що академічна доброчесність покликана боротися із плагіатом як актом шахрайства в студентських наукових роботах, обманом, списуванням, хабарництвом.

Куратори довели, що чесність, порядність у виконанні своїх обов’язків, повага та відповідальність – це і є запорукою академічної доброчесності.

Тож давайте розуміти і поважати один одного і починати впроваджувати академічну доброчесність із себе!

Текст і фото – заступник декана з наукової

та міжнародної діяльності ФФСК Ганна Вусик


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print