Проєкт COST Action «Women on the Move» за участі представників Бердянського державного педагогічного університету

Восени 2020 р. запущений проєкт COST (The European Cooperation in Science and Technology) Action «Women on the Move», в якому Україну представляють професори БДПУ Ігор Лиман і Вікторія Константінова.

COST Action «Women on the Move» – міждисциплінарна мережа європейських дослідниць і дослідників, які вивчають мобільність жіночої робочої сили, що охоплює шість століть. Метою є вивчення та демонстрація присутності та економічного внеску жінок-мігранток у європейську історію.

Загалом проєкт розрахований на 4 роки.

При цьому COVID-19 на повну силу диктує зміни в планах проєкту: тоді як спочатку перша зустріч його учасників передбачалась вже восени 2020 р., потім вона була перенесена на квітень 2021 р., а тепер ця зустріч відтермінована якнайменше на жовтень 2021. Тож всі активності до того відбуватимуться в он-лайн.

На сьогодні мали місце вже кілька он-лайн зустрічей проєкту.

«Жива» ж зустріч деяких учасників тоді ще майбутнього проєкту відбулась ще в серпні 2019 року, коли вони зібрались в Університеті Пікардії імені Жуля Верна (м. Ам’єн, Франція) для обговорення чернетки аплікаційної заявки.

Професор Ігор Лиман


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print