Інтенсивна підготовка здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ФФСК до ЄВІ з іноземної мови

8 лютого на факультеті філології та соціальних комунікацій відбулася онлайн-зустріч зі здобувачами 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної форми навчання. Майбутніх вступників ознайомили з алгоритмом реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ), його структурою та особливостями, а також обговорили етапи вступної кампанії 2021 року.

Марія Скурська, відповідальний секретар Приймальної комісії Бердянського державного педагогічного університету, детально розповіла здобувачам про реєстрацію для проходження ЄВІ. Вона продемонструвала в режимі онлайн етапи заповнення анкети-заяви, а також надала перелік необхідних документів. Марія Скурська розповіла про правила прийому на навчання до Бердянського державного педагогічного університету в 2021 році та надала інформацію щодо строків вступної кампанії.

Валерій Богдан, доцент кафедри іноземних мов та методики викладання, розповів про структуру та особливості ЄВІ. Викладач акцентував, що фактично, тест повністю побудований на основі ЗНО і відрізняється лише кількістю завдань і часом на складання тесту (ЄВІ складається з 2 частин – перевірки читання та використання мови; загальна кількість завдань у тесті – 42; на виконання цих завдань відведено 60 хвилин; максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 42). Також Валерій Володимирович звернув увагу здобувачів на розділи, які потрібно повторити, та зазначив, що завдання для тесту складаються з урахуванням Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти для рівнів В1-В2.

Юлія Герасименко,

викладачка кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print