Інтерактивна зустріч Technodrive для школярів

18 травня 2021 року з нагоди тижня технологічної та професійної освіти навчальні майстерні БДПУ гостинно зустрічали юних гостей – учнів 5-В класу закладу загальної середньої освіти № 2.

Доцентка кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Ольга Рогозіна провела інтерактивну зустріч «Тechnodrive», у ході якої здобувачам освіти було продемонстровано технологічні операції обробки деревини на верстатах (розкрій деревини, фугування та калібрування), організовано та проведено гру «Знайди за описом».

Особливу зацікавленість у потенційних абітурієнтів БДПУ викликала практична робота, підчас якої вони змогли виготовити мінімольберти для оздоблення класного кабінету. Під керівництвом майстрів виробничого навчання Анатолія Засипка та Віктора Чикірякіна діти із задоволенням збирали конструкцію виробу, з’єднували деталі за допомогою цвяхів та молотка. Найактивнішими учасниками зустрічі були – дівчата. Вони надавали правильні відповіді на загадки про інструменти та пристосування, вміло працювали з інструментом. Усі учні впорались з практичною частиною та отримали заохочувальні солодкі призи.

За матеріалами кафедри проaфесійної освіти,

трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print