Співпраця з професіоналами-практиками зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія

У рамках співпраці з професіоналами-практиками у сфері реабілітаційної медицини здобувачі вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Фізична терапія, ерготерапія у травматології та ортопедії» спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія 18 травня 2021 року взяли участь в онлайн-лекції на тему «Ознаки порушення розвитку дітей до року». Спікерами виступили фахівці реабілітаційного центру «Еліта» (м. Львів, Україна): Анна Кушнір, лікар-педіатр, старший науковий співробітник Kozyavkin Medical Group, та Ірина Аблікова, фізичний терапевт.

Під час лекції Анна Кушнір розповіла про прояви порушеного рухового та психоемоційного розвитку дитини першого року життя, наголосила що кожна дитина унікальна і розвивається відповідно до свого темпу, набуваючи нові навички. Проте, часом вже на першому році життя спостерігаються симптоми в рухах та поведінці дитини, на які варто звернути увагу. Адже ранній діагноз + рання реабілітація = кращий прогноз для дитини.

Лекція була проведена відповідно до освітньої компоненти ОПП «Терапевтичні вправи», до теми «Етапи розвитку та моторні функції дитини».

Проведення зустрічей такого формату, на думку здобувачів вищої освіти, сприятимуть більш ефективному формуванню фахових компетентностей за спеціальністю та дозволять зміцнити інтерес до майбутньої професії.

Віталій Осіпов,

гарант ОПП «Фізична терапія, ерготерапія у травматології та ортопедії» доцент, кандидат наук з фізичного виховання та спорту


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print