Інтерактивне заняття з теми «Movies»

22 вересня доцент кафедри іноземних мов і методики викладання Оксана Халабузар спільно зі студентами групи 1 ГМЛА ФФСК, які навчаються за спеціальністю 035 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька), провела інтерактивне заняття з теми «Movies».

Здобувачі вищої освіти мали змогу не тільки вдосконалити власні навички англомовної комунікації, опановуючи лексико-граматичний навчальний матеріал із професійно-спрямованим навантаженням, але й відчути себе у ролі акторів, модераторів дискусій та учасників телевізійних шоу. Після перегляду трейлерів і уривків фільмів студенти спробували себе у ролі контент-аналітиків та кореспондентів, кінокритиків та кінорежисерів, аналізуючи чинники успішності кіно-шедеврів.

Під час проведення дискусії (модератори – доцент Оксана Халабузар, студентка Олена Зозуля) учасники заходу презентували власне бачення тенденцій у сфері кіноіндустрії, наголошували на контроверсійних акцентах сучасних тенденцій відео-контенту. Застосування сучасних комп’ютерних технологій, перегляд і аналіз відео-матеріалів, які були створені студентками Анастасією Дімітровою і Ганною Гусак, робота з активними посиланнями на ресурси мережі Інтернет інтенсифікували освітній процес.

Присутня на відкритому занятті професор Наталія Панова підкреслила, що всі етапи інтерактивного практичного заняття були спрямовані викладачем на досягнення поставленої мети і завдань заняття, що дозволило посилити мотивацію студентів щодо вивчення іноземної мови.

Застосування нестандартних форм та методів роботи, залучення студентів до активної та паритетної участі сприяло створенню живої атмосфери партнерської англомовної комунікації, професійному вдосконаленню, особистісному та інтелектуальному розвитку студентів, зокрема логічності мислення та мовлення.

Текст і фото – Оксана Халабузар,

доцент кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print