Івенти фестивалю науки на ФДССО

На факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ кожного дня на цьому тижні мали цікаві та наповнені івенти з нагоди святкування Всеукраїнського фестивалю науки.

Так, 14 травня студенти 401ДО та 402ДО груп стали учасниками заняття з танцювально-рухової терапії «Через танець до гармонії із внутрішнім світом», проведеного Тетяною Сущинською.

А студенти груп 102СР, 203СР, 303СП, 403СП мали чудову нагоду перевірити свою професійну кмітливість у брейн-рингу «Бажаю все знати», організованому Сергієм Улюкаєвим та Анастасією Поповою.

15 травня були засідання звітної науково-практичної конференції студентів. Працювало 4 секції: «Дошкільна освіта», «Спеціальна освіта», «Прикладна психологія», «Актуальні проблеми соціальної роботи та інклюзивної освіти». Дякуємо слухачам за активність, влучні запитання та творчу атмосферу. Вітаємо студентів та їх наукових керівників із цікавими та ґрунтовними виступами, отриманими нагородами та набутим науковим досвідом, адже отримані Вами нагороди є результатом тривалої злагодженої спільної роботи.

Після цього відбулись звіт-посвята волонтерського загону «Палітра добра» кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, звіт волонтерського загону «Крок назустріч» кафедри прикладної психології та логопедії, а також звіт щодо роботи логопедичного навчально-консультативного пункту кафедри прикладної психології та логопедії. 

фото 1 фото 2

Завершили такий насичений день Науковим пікніком із тематичними івентами, підготовленим викладачами кафедри прикладної психології та логопедії для студентів нашого факультету. Захід мав на меті залучити молодь до наукової діяльності: викладачі ділились спогадами зі студентських часів, розповідали про свої наукові шляхи, лабіринти, здобутки та перемоги. За чашкою чаю та кави студенти цікавились особливостями становлення сучасного науковця, запитували про труднощі й приємності професійного та особистого життя викладачів. Загальна атмосфера цього заходу була піднесеною та щирою. Активність його учасників показала, що така форма роботи має стати традиційною. 

фото 3 фото 4 фото 5

16 травня для студентів 101ДО, 102СР, 103СО груп Ганною Сизко та Ольгою Донченко організовано психологічний квест. Молодь, об’єднана у сім команд, із захватом мандрувала вулицями міста, виконуючі цікаві завдання, як-от: розгадували кросворди, писали вірші про психологію, вправлялись у знанні психологічних термінів, танцювали, проявляли акторську майстерність, пізнавали себе та товаришів, проявляли кмітливість, розв’язуючи складні головоломки та ребуси. 

фото 6 фото 7

17 травня для студентів груп 201ДОа, 203СРа Наталя Цибуляк провела кінолекторій з обговоренням «Шкільний булінг». Учасники заходу дискутували про те, чому так важлива ненасильницька комунікація в закладах шкільної освіти, що таке булінг і до чого він може призвести, як запобігти такого згубного явища.

Для студентів 103СО, 204СО, 205СО, 304КО, 404КО груп Наталією Анастасовою, Ганною Мицик та Інною Сєчиною цього дня був підготовлений Науковий логопедичний Quest-room. Студенти швидко та активно в команді вирішували різної складності логопедичні головоломки. Метою квесту було розвинути у майбутніх логопедів кругозір, вміння аналітично, критично та творчо мислити, сформувати навички вирішення проблем – в процесі роботи у команді. 

фото 8 фото 9

фото 10

А для тих, кого турбує стрес напередодні екзаменів, студенти 401ДО групи під керівництвом Тетяни Сущинської довели, що з ним можна потоваришувати. Ведучі тренінгу «Розвиток стресостійкості» з елементами арт-терапії в цікавій формі поділилися досвідом емоційної підготовки до складання сесії та продемонстрували свої творчі здібності, знання та вміння майбутніх психологів.

фото 11

18 травня – також багатий на наукові події день. Так, Анастасія Тургенєва та Катерина Петровська організували та провели «Перехрестя наукових пошуків» у форматі Open space для груп 102СР, 203СР, 303СП, 403СП, М12СР.

Ольга Сербова, Наталя Цибуляк та Ольга Донченко провели семінар-практикум з науково-педагогічної просвіти батьків дітей закладів дошкільної освіти. У той час, поки науковці діалогізували з дорослими з приводу раннього розвитку, ігор, мультфільмів у житті дитини, малечу споглядали та розважали студенти-волонтери факультету.

На завершення тижня – маємо чудову новину – студентка 404 КО групи Липач Анастасія отримала заслужену перемогу у І Всеукраїнському конкурсі студентських науково-методичних робіт і отримала диплом ІІ ступеня!

фото 12

Стільки наукових заходів – і всі такі креативні та цікаві! Із упевненістю можна зазначити, що такі форми організації та проведення фестивалів науки мають успіх, адже учасники цього процесу – і викладачі, і студенти отримують позитивні емоції, задоволення від процесу, знання, подарунки та безцінний досвід!

Продуктивно відпрацювали! Так тримати!

 

Ганна Лопатіна, заступник декана ФДССО

з наукової роботи та міжнародної діяльності

за матеріалами кафедр

Світлини з архівів кафедр ФДССО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print