Із екрану говорили їхні діди, родичі, знайомі…

25 листопада українці та світ вшановували пам'ять убитих Голодомором 1932-1933 рр.  Голодомор – злочин геноциду проти Українського народу, результат спеціально організованого комуністичним керівництвом штучного голоду 1932-1933 рр., що спричинив загибель майже чотирьох мільйонів людей. Визнання Голодомору 1932-1933 рр. геноцидом Українського народу законодавчо закріплено Законом України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні».

24 листопада у Актовій залі БДПУ студенти та викладачі гуманітарно-економічного факультету провели захід щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору, який відбувся у формі презентації документального кіно. Студенти-історики 4 курсу презентували документальні фільми, які відзняли або компілювали самі, а головними героями цих фільмів стали очевидці подій 30-х років минулого століття. Ключова ідея – трагедія Голодомору очима сучасної молоді.

Захід вийшов дуже зворушливим. Вони молодці, наші студенти-історики. Знаєте, я впевнена, що це покоління буде правильно писати історію свого народу, і страшна трагедія їхніх дідів не зникне, як факт, з підручників історії. Цей захід не залишив байдужим нікого в залі. Ще довго на факультеті обговорювали як форму його проведення так і донесений авторами-студентами до глядачів зміст. Із екрану говорили їхні діди, родичі, знайомі. Говорили про страшне – про Голодомор…

Дякуємо колегам – Костянтину Олексійовичу та Світлані Степанівні Бахановим за надану ідею та матеріали НДІ вивчення пам’яті Голодомору. Дякуємо студентам-четвертокурсника за бажання та вміння зберігати ПАМ'ЯТЬ…

_DSC1312 _DSC1321

_DSC1330

_DSC1332 _DSC1336

Тамара Макаренко,
декан гуманітарно-економічного факультету

Світлини з архіву Студклубу БДПУ

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print